Dla naszej rodziny, by wiedzieli jak przez pół roku wygląda nasze życie w Indiach. Dla znajomych, którzy są ciekawi co tu robimy. Dla tych, którzy chcieliby gdzieś pojechać, ale małą przeszkodą jest dziecko (jedno lub więcej). Dla nas- byśmy mogli wrócić kiedyś do tych zapisków i całą rodziną czytać pamiętnik z naszej podróży.

Jakiś czas temu mieliśmy plany napisania książki ale nadmiar obowiązków i kiełkujące w nas przekonanie, że w zasadzie to nie mamy zbyt wiele do powiedzenia na temat podróżowania sprawiły, że poradnika nie ma i nie będzie. Za namową kilku osób (jednej szczególnie) postanowiliśmy stworzyć więc bloga by podzielić się naszymi spostrzeżeniami, przemyśleniami i przygodami.

Nie znajdziecie tu pięknych fot rajskich miejsc zrobionych wypasionym sprzętem (z zastosowaniem odpowiedniego filtra), nie zobaczycie twarzy naszych dzieci, bo nie będziemy decydować za nich czy chcą pokazywać się światu, nie będzie porad w stylu „jak przygotować się do wyjazdu z trójką dzieci” i „jak przetrwać wielogodzinną podróż z krzyczącymi pociechami”. Nie jest to więc ani blog podróżniczy ani jak to się mówi … parentingowy. To blog rodzinny. O piątce ludzi, którzy się kochają i kochają spędzać ze sobą czas. Wszędzie. A w Indiach szczególnie.

2 myśli na temat “Po co ten blog ?

  1. W zasadzie lecę od końca blogu.
    Tak wyszło. Dla mnie, najlepszy. Bo prawdziwy.
    Bez filtrów i tego wszechobecnego „klikbajtu”.
    Po prostu, blog. Super.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s