Chcecie potańczyć albo poimprezować w rytmie zarazy? Brzmi dziwnie, ale jeszcze w Indiach, szukając na Spotify jakiejś nowej, ciekawej playlisty podkusiło nas żeby wpisać w wyszukiwarkę frazę Covid-19. Wyniki są doskonałe. Nie dość, że na liście jest dużo dobrej (trochę też i złej) muzyki, to do tego mieliśmy niezły ubaw z samego doboru utworów. Jest od sasa do lasa, ale wspólny chorobowy mianownik sprawia, że jest się z czego śmiać.

Jeśli więc nie jest wokół was zbyt Toxic (Britney Spears) to koniecznie Mask Off (Future), ale jednak Get Back (Kenny Kane) i Don’t stand so close to me (The Police) jeśli chcecie Stayin’ alive (Bee Gees) i nie zostać z Fever (Carly Rae Japsen), może lepiej Take my breath away (Berlin)

Jest też trochę minorowo… We might be dead by tomorrow (Soko), a jeśli już ma się to wydarzyć to Die young (Kesha) a w takiej sytuacji może jednak warto zadbać o jakąś Pray (Ri$ko) i Time to Say Goodbye (Sarah Brightman, Andrea Bocelli). Tak czy inaczej Waiting for the End (Linkin Park).

It is The End Of The World As We Know (R.E.M.), choć być może to wszystko minie to Wake Me Up When September Ends (Green Day).

Poniżej cała lista bo jest świetna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s